Przytul drzewo i podaruj miastu zieleń

PRZEKAŻ NAM BANERY REKLAMOWE PO ZAKOŃCZENIU TWOJEJ KAMPANII MARKETINGOWEJ

Worki do kropelkowego podlewania stały się preferowaną metodą nawadniania drzew na całym świecie. Nasze wodne przytulacze optymalizują proces podlewania zieleni miejskiej, równocześnie postawiliśmy w ich produkcji na wykorzystanie materiałów, które wcześniej trafiały na wysypiska śmieci lub do spalarni.  Mowa tu o tkaninach banerowych powszechnie wykorzystywanych w akcjach promocyjnych, reklamowych oraz eventowych. Zebrane banery, przerobione, zyskują drugie życie i nową funkcję.

DLACZEGO ZDECYDOWALIŚMY SIĘ DZIAŁAĆ?

Baner reklamowy nie podlega recyclingowi. Materiał rozkłada się ponad 500 lat. Co roku w Polsce realizuje się tysiące kampanii zewnętrznych, co przekłada się na kilkaset tysięcy m2 materiału PCV. Polska jest jednym z najuboższych w wodę krajów UE. Nasze zasoby są zbliżone do tych posiadanych przez Egipt. W trakcie ciepłych dni czerwca w samej tylko Warszawie zużywa się 380 mln litrów wody. 4. DOŁĄCZ DO PROJEKTU #PRZYTULDRZEWO * Oddaj nam banery reklamowe po zakończeniu Twojej kampanii marketingowej. * Dofinansuj przeszycie ich na wodne przytulacze miejskie do nawadniania drzew. * Dzięki Tobie młode drzewa zazielenią się, dając radość mieszkańcom miast w całej Polsce. * My załatwimy formalności z zainteresowanymi miastami oraz dopilnujemy procesu produkcyjnego. * Zadbajmy razem o zieloną przyszłość!

JAK DZIAŁAJĄ WODNE PRZYTULACZE?

Nasze wodne przytulacze automatycznie nawadniają drzewo zgodnie z ich zapotrzebowaniem. Ukryte wewnątrz dreny sprawiają, że w sposób ciągły sączy się z nich woda, trafiając do gleby, a z niej do systemu korzeniowego drzewa. Podczas jednego cyklu do systemu korzeniowego dostaje się nawet 60 litrów wody, zabezpieczając drzewo na co najmniej 7 dni.

Zapraszamy na stronę przytul drzewo

to top